Enne pulmatordi tellimist:

 1. Vaata üle meie Instagrami galeriist, kas tehtud tööd sobivad Sinu pulma temaatika ja stiiliga kokku.
 2. Uuri üle, kas soovitud kuupäev on veel vaba.
 3. Pane paika umbkaudne külaliste arv (ära unusta ka abistavat personali).
 4. Kas soovid Lisaks pulmatordile ka magusalauda või meeneid külalistele.

Kui kuupäev on meiega broneeritud:

 1. Leia meie menüüst sobivad tordid, mida soovid maitsta. Kui sa ei leia sellist kombinatsiooni, mis sulle võiks meeldida, siis teeme hea meelega Sulle ka spetsiaalse täidise.
 2. Saada koos proovitortidega ka esialgne visioon oma tordist. Saada meile ka peo asukoht, temaatika, värvitoonid, lilleseadete pildid, kutse stiil.
 3. Kas vajad transporti?
 4. Kas soovid rentide ka tordialused?

cakery by s pulmatortide võimalused:

 1. Minitordid külalistele ja lahti lõikamiseks 18cm ⌀ tort. Tordid saab asetada korrusalusele ja kõige ülemisele korrusele tort lõikamiseks. Nii jääb justkui mulje korrustordist. Teine võimalus on külalistele minitordid lauda serveerida ja ise veidi suurem tort jalaga alusel lahti lõigata.
 2. Valik erineva suurusega torte, mis täiustavad üksteist ning loovad terviku lahenduse. Nt 60 inimese puhul 5 torti, millest keskmine on kõige uhkemalt kaunistatud ja mille saab pruutpaar ise lahti lõigata.
 3. Kuni 50le inimesele valmistame ka korrustordi (juhul kui pulm toimub maksimaalselt 1h sõidu kaugusel Tallinnast)
 4. Magusalaud- heast ja paremast lookas magusalaud, mis sobib juurde pulmatordile, kui pulmapidu on pikem või hoopis pulmatortide asemel. Sel juhul on laua keskel tort lahtilõikamiseks ja ümber erinevad maiustused, mille seast leiab külaline just endale sobiva.
 5. Pakume ka pulmameeneid ehk võimalust külalistele kinkida üksikult või kahekaupa trühvleid/makroone.

Pulmatordi maitsmine:

Meie käest saab tellida degusteerimise boxi 3 erineva minitordiga, mida saab maitsta kodus või kokkuleppel ka meie köögis koos peakondiitriga. Kodus degusteerimine 20€ ja meie juures koos kondiitriga 25€.

Transport:

Tallinna sees kuni 25€ ja Tallinnast välja rakendub hinnakiri:

1€ km kohta edasi-tagasi arvestatuna

Alati on võimalik ka pulmatordid ise, toitlustaja või külalise abil transportida, kui pulm on kaugemal ja transport jääb liiga kalliks. Sel juhul leia usaldusväärne ja rahulik autojuht.

Hinnakiri:

Minitordi hind on 6€/tk.

Erinevas suurused tortidega kaetud laua või korrustordi jaoks küsi hinnapakkumist, aga arvesta umbkaudselt meie tavalise tordimenüü hinnakirjaga.

Tordialuste rent: kuni 35€ pulma kohta.

Tordihinnale võivad lisanduda ka lisasummad keeruliste kaunistuste eest ning lisasumma värskete lillede kasutamise eest. NB! Meie kasutatud värsked lilled võivad olla toiduga kontaktis ja on kasvatatud taimekaitsevahenditeta. Roosiõied võib julgelt nahka pista :)